♥Gilmorky♥

Dojemné :))

11. ledna 2009 v 20:59 | terishek

xD chudák Rory xD

11. ledna 2009 v 20:58 | terishek

Rozhovor s Lorelai

11. ledna 2009 v 19:48 | terishek

Lauren Graham
Pokud jste velkými fanoušky "Gilmore Girls", tak budete pravděpodobně velmi smutní, když se dozvíte, že by toto mohla být poslední série (sedmá) populárního seriálu. Momentálně je nejisté, co se bude dít dál, ale během propagování svého nového filmu "Because I Said So" Lauren Graham exklusivně mluvila s magazínem ComingSoon.net o budoucnosti sedmiletého seriálu.
"Nevím, jestli tohle bude poslední série, protože mi bylo naznačeno, že by The CW (televizní společnost) chtěli další sérii, ale zatím se k tomu nepodnikly žádné další kroky. Nejsem si jistá. Nevím, co by mohlo ujasnit můj názor," řekla nám Graham. "Je zde hodně věcí a nejsem si jistá, kde začít. Myslím tím, že kdybych byla stoprocentně přesvědčená, že bych ráda dělala na další sérii, mám za to, že bych to mohla říct, ale nejsem si jistá, jestli to tak cítím. Domnívám se, že Alexis (Bledel) to vnímá podobně."
Jasné ale je, že Graham je připravená na další projekty a lehčí pracovní zátěž.
"Je to prostě zvláštní věc, neboť hercům se stává jen málokdy, že mají pevnou práci a mohou na ni být hrdí. Existuje spoustu důvodů, proč by se mohlo pokračovat, myslím si, že to je bohatý problém, ale je to prostě velká pracovní zátěž a já bych skoro radši dělala něco, kde nebudu hrát hlavní roli. Je to trošku otázka životního stylu," přiznává.
"Necítíte se dobře, když jako herec dáváte přednost svému životu, když je všude kolem spousta nezaměstnaných herců. Je to jako "žijete, tak co". Máte práci. Je to boj. Je těžké vědět, co je ta správná věc. Tohle byla mimořádně obtížná zkušenost. Většina hodinových seriálů má větší herecké obsazení, takže pak nepracujete takhle hodně. Tolik roků pořád dokola a dokola, to je daň (za slávu). Baví mě přemýšlet o dalších projektech a jiných věcech, které by se mohly stát, ale nikdy nic nevíte. Jsou to prostě divné časy a já se nejsem jistá, co by to mohlo ujasnit."
A co věrní fanoušci? Budou spokojeni s tím, jak budou Gilmore Girls tuhle sezónu ukončeny?
"Nevím. Myslím všeobecně, že když někdo něčemu fandí, tak většinou chce, aby to pokračovalo. Vypadá to, že máme skupinu opravdu věrných fanoušků, což se mi zdá zajímavé. Dokonce, i když dávají (ve stejnou dobu) "American Idol" ("SuperStar"), naše sledovanost je pořád stejná. To znamená, že lidi opravdu zůstávají s naším seriálem a já za to cítím odpovědnost. Byl někdo šťastný, že skončil "Sex ve městě"? Radši bych zanechala lidi s pocitem něco jako "Přeji si, aby pokračovali", než nechat lidi s pocitem "Páni, měli vážně skončit už dávno."
Graham říká, že pokud je tohle poslední série, tak by byla spokojená s tím, jak série skončí.
"Když dáte stranou věci jako peníze, jistotu práce a další, tak Rory bude promovat na univerzitě. To mi připadá jako správné místo pro ukončení seriálu, protože pak co? Pak se přestěhuje zpátky do města. To vypadá dokonale, chápete? Dává to smysl, a byla by to událost a pak jaksi vidíte, co bude její postava dělat dál. Nevím, je to divné.
Zatímco je nejisté, co se se seriálem stane, diváci se mezitím mohou těšit na pár dalších epizod. Film Because I Said So bude v kinech od 2. února.
 
 

Reklama