♥O mně♥

Vízo :))

29. ledna 2009 v 17:50 | TerezQa
Čau lidi,
tak jak se dneska máte? Já celkem fine....Vízo dopadlo celkem good a ještě k tomu mě dali bezva doporučení na gympl tak su zpokojená....Na vízo sem měla 3 dvojky což je podle mě celkem good...:) Angličtina, Frájina a Čeština... Ách jo ty jazyky. A tak pak mamka mě vyzvedla vizo jelikož jsem nemocná...(ještě pořád) a pak mě za to koupila dvoje simsi....x) Volný čas a Pojďme slavit kolekce...Mno jo no 1+1 zdarma...Mno a ráno jsem byla u doktorky chtěla mě brát krev ale nepovedlo se....:) Nesnáším braní KRVE!!! Mno a doktorka si myslí že mám zánět močovýho měchýře :( tak teď jen počkat na výsledky....A řekla mě že než budou výsledky musím bejt doma :( Takže mě nakázala 1 týden doma :( Booožeee.... Já už chci do školy...Mězi těma MAGORAMA a DEBILAMA jsou tam aji fajn děcka...Mám tam asi sice jen tak 3 good kámoše ale to asi stačí...Teda mě aspoň jo... Mno a co vy a vízo? Když tak napište do kometíků...:) Tak se mějte hezky a přeju všem úspěšné druhé pololetí :)) ....

Vaše TerezQa

No to si dělá prd*l ne?

11. ledna 2009 v 19:37 | terishek
Ahojky,
Tak si představte že já sem si do SBéček přidala jednu holku která mě nemá moc v lásce a jí taky ne. Ale dala sem si ji tam protože se mě prostě líbil její blog a bylo tam dost bestovejch věciček a pak místo toho aby byla ráda že ji mám v SBéčkách tak mě napíše do komentů ať si ji smažu. Jen pro příště: Ewo buď ráda že sem si tě tam dala páč ti dělám reklamu. A ten blog je i Lajli.....Takže si klidně zůstaň nevděčná mě to nevadí! No napište pls všici co si o tom myslíte díky.

Něco o mně

1. ledna 2009 v 15:31 | Terishek
Ahojky, Ahojky :))
Tak jak se máte? já celkem fajn. Jen sem vám chtěla o sobě něco napsat. mno tak kde bych začala? Jsem veliký fanda High school musical v kině jsem na 3. dílu byla 4x. Pak mám hrozně moc ráda Hanu Monntanu a H2O. Jinak jsem z Brna a úplně normální holka. Tak napište do komentíků a bavte se.
 
 

Reklama